Pakiety świąteczne. Zapłać za jedną książkę, drugą dostaniesz w prezencie

Kornel Morawiecki Autobiografia / Romaszewscy. Autobiografia PAKIET

pak1

 

Wyjątkowe autobiografie w pakiecie. Jedna książka w świątecznym prezencie.

Zamiast 99,80 zapłacisz 49, 90 zł . Oferta tylko do 24 grudnia. Zapraszamy

KUP>>

 

 

 

 

 

 

 

Kornel Morawiecki Autobiografia

Kornel Morawiecki, legenda opozycji antykomunistycznej, założyciel i przewodniczący Solidarności Walczącej, człowiek, którego reżim Jaruzelskiego siłą wyrzucił z Polski a wolna Polska skazała na ćwierć wieku zapomnienia.

 

Romaszewscy. Autobiografia

Fascynująca historia jednej z najbardziej znanych rodzin w polskiej polityce w postaci wywiadu-rzeki z Zofią i Zbigniewem Romaszewskimi oraz ich córką Agnieszką Romaszewską-Guzy.

 

 

 

Dąbrowska (nie)znana Szkice / Gra w butelkę. Biografia Ireneusza Iredyńskiego

 

 

Wyjątkowe biografie w pakiecie. Jedna książka w świątecznym prezencie.

Zamiast 89,90 zapłacisz 39, 90 zł . Oferta tylko do 24 grudnia. Zapraszamy

KUP>>

 

 

 

 

 

 

 

Gra w butelkę Małgorzata Raducha

Pierwsza biografia Ireneusza Iredyńskiego, dramaturga, prozaika, poety, autora słuchowisk, tekstów piosenek, jednego z najwybitniejszych polskich pisarzy powojennych.
Na jego życie składały się bolesne chwile i skandale, ciągi alkoholowe i trzeźwe przebłyski geniuszu, manipulowanie uczuciami i poszukiwanie prawdziwej miłości.

 

Dąbrowska (nie)znana Ewa Głębicka

Badania imponującej spuścizny literackiej Marii Dąbrowskiej trwają od półwiecza i wciąż przynoszą nowe, zaskakujące odkrycia. Profesor Ewa Głębicka uczestniczy w nich aktywnie od wielu lat. Książka „Dąbrowska (nie)znana” powstała na marginesie jej dotychczasowych prac edytorskich. Autorka z pasją i dociekliwością detektywa ujawnia wątki autobiograficzne w twórczości autorki Nocy i dni. Skupia się na mało znanych wątkach jej życia, przekonaniach m.in. politycznych, sądach o trudnych tematach współczesnej historii (takich jak Katyń czy antysemityzm), sympatiach (i antypatiach) literackich czy niespodziewanych emocjach ujawniających się w stosunku do bliskich jej ludzi.

 

 

Dramat Numer Trzy/Co wy, …, wiecie o Rosji?! PAKIET

 

Wyjątkowe reportaże w pakiecie. Jedna książka w świątecznym prezencie.

Zamiast 79,80 zapłacisz 39,90 zł . Oferta tylko do 24 grudnia. Zapraszamy

KUP>>

 

 

 

 

 

 

 

Co wy, …, wiecie o Rosji?! Jacek Matecki

Ostrzegamy: Rosja Jacka Mateckiego wciąga! Od zaśnieżonych rozległych przestrzeni Kamczatki po pustynie Uzbekistanu, autor przemieszcza się po ogromnym rosyjskim terytorium, zwykle w bok od utartych szlaków, i swym czujnym reporterskim okiem ogląda kraj od środka. Nieważne, czy akurat odwiedza więzienie dla najcięższych przestępców zwane Białym Łabędziem, czy zagubioną w lasach mnisią pustelnię, trzy muzea poświęcone Josifowi Brodskiemu w mieście jego… zesłania czy zaułki Buchary – Matecki o każdym miejscu potrafi opowiedzieć fascynującą historię.

Dramat Numer Trzy Jacek Matecki

Minął rok od ukazania się głośnej książki Jacka Mateckiego „Co Wy,…, wiecie o Rosji!?” W tym oryginalnym reportażu, napisanym jak nikt przed nim, zdał raport z kilkuletniej włóczęgi od Kaliningradu po Kamczatkę, od Archangielska po pustynie Azji Środkowej.
To miał być koniec wschodniej przygody, lecz ciągnie wilka do lasu…